PZU

PZU jednym z chętnych na Croatia Osiguranje


Zagrzebski dziennik Globus podał informacje, iż jednym z zainteresowanych zakupem akcji chorwackiego towarzystwa ubezpieczeniowego Croatia Osiguranje jest PZU. Agencja informacyjna Bloomberg podaje, że PZU skierowało oficjalne pismo do chorwackiego rządu w kwestii uwzględnienia Grupy PZU w procesie prywatyzacji Croatia Osiguranje. Continue reading “PZU jednym z chętnych na Croatia Osiguranje” »

PZU

PZU znowu na sprzedaż?


Minister Skarbu Państwa Mikołaj Budzanowski potwierdził, że Skarb Państwa rozważa sprzedaż udziałów w kilku dużych spółkach z sektora finansowego, w tym Towarzystwa Ubezpieczeniowego PZU oraz banku PKO BP. Ewentualna sprzedaż pakietów akcji miałaby nastąpić w pierwszej połowie 2012 roku. Continue reading “PZU znowu na sprzedaż?” »

PZU

Kalkulator OC PZU


PZU to wciąż największy i najpopularniejszy ubezpieczyciel w Polsce, również w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych. Co za tym idzie wielu polskich kierowców każdego roku zastanawia się jak dużo będą musieli zapłacić za ubezpieczenie OC w PZU. Zanim spotkamy się z agentem PZU warto sprawdzić cenę ubezpieczenia przez Internet. Umożliwia to kalkulator OC PZU, który jest dostępny na stronie PZUonline.pl

Continue reading “Kalkulator OC PZU” »

PZU

OC w PZU – ubezpieczenie OC PZU


PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Ubezpieczyciel ten uważany jest za solidną firmę, ale niekoniecznie najtańszą. To prawda, że OC w PZU nie zawsze należy do najtańszych, ale należy pamiętać, że żaden ubezpieczyciel nie jest najtańszy dla każdej grupy odbiorców.

Continue reading “OC w PZU – ubezpieczenie OC PZU” »

PZU


Linki

Informacje