Kategorie | OC, PZU

OC w PZU – ubezpieczenie OC PZU

PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Ubezpieczyciel ten uważany jest za solidną firmę, ale niekoniecznie najtańszą. To prawda, że OC w PZU nie zawsze należy do najtańszych, ale należy pamiętać, że żaden ubezpieczyciel nie jest najtańszy dla każdej grupy odbiorców.


Część firm kieruje swoją ofertę do młodych kierowców, a inne do doświadczonych i to tym kierowcom oferują najatrakcyjniejsze ceny. OC w PZU to nie wyjątek – jest wiele grup klientów, którzy mogą uzyskać w PZU bardzo atrakcyjną cenę na ubezpieczenie OC. Szukając zatem ubezpieczenia warto sprawdzić również ofertę Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń, bo może się okazać, że składka będzie bardzo atrakcyjna.

PZU to sprawdzona marka. Do niedawna aż połowa Polaków ubezpieczona była właśnie w PZU. Obecnie udział PZU w rynku ubezpieczeń komunikacyjnych szybko maleje ze względu silną konkurencję ze strony firm directowych, w których kalkulator OC pozwala obliczyć składkę i kupić ubezpieczenie. PZU wciąż sprzedaje swoje ubezpieczenia komunikacyjne przede wszystkim przez agentów, jednakże i ta firma stara się ułatwić zakup polisy. Można to zrobić m.in. poprzez stronę PZUonline, która oferuje możliwość wyliczenia składki, zamówienia kontaktu z agentem oraz pozwala zarządzać swoimi polisami.

OC w PZU warto rozważać również z powodu możliwości zakupu w pakiecie innych ubezpieczeń. Firma posiada w ofercie nie tylko ubezpieczenia samochodu, ale też ubezpieczenia na życie, zdrowotne, inwestycje i wiele innych.


Linki

Informacje