likwidacja szkód

Mobilna aplikacja assistance od Warty


Z myślą o kibicach poruszających się po polskich drogach w czasie trwania Mistrzostw Europy w piłce nożnej Warta przygotowała aplikację mobilną na telefony iPhone. Aplikacja pozwala wezwać pomoc assistance na miejsce wypadku oraz zarejestrować szkodę z dowolnego miejsca, w których przytrafi nam się nieszczęśliwe zdarzenie. Continue reading “Mobilna aplikacja assistance od Warty” »

likwidacja szkód

Nowa taryfa ubezpieczeń OC w HDI Asekuracja


Od 7 lutego 2012 r. HDI Asekuracja TU S.A. wprowadza nową taryfę na ubezpieczenia komunikacyjne. Nowa taryfa ma pozwolić ubezpieczycielowi zaoferować zindywidualizowaną składkę dla każdego kierowcy, docenić najbardziej lojalnych klientów i zwiększyć udział w runku zgodnie ze strategią towarzystwa. Continue reading “Nowa taryfa ubezpieczeń OC w HDI Asekuracja” »

likwidacja szkód

Nowa kampania promująca ubezpieczenia Ergo Hestia


W połowie stycznia Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ergo Hestia rozpoczęło nową kampanię reklamową produktów ubezpieczeniowych pod nazwą „Jestem pewien”. Reklamy będą emitowane w stacjach telewizyjnych, radiowych oraz w Internecie, a ich głównym celem jest pokazanie zalet ubezpieczenia pakietowego Hestia 7. Continue reading “Nowa kampania promująca ubezpieczenia Ergo Hestia” »

likwidacja szkód


Linki

Informacje