OC samochodu

Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych


11 lutego 2012 roku w życie weszła nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Jakie są najważniejsze zmiany wynikające z nowelizacji: Continue reading “Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych” »

OC samochodu

Nowa taryfa ubezpieczeń OC w HDI Asekuracja


Od 7 lutego 2012 r. HDI Asekuracja TU S.A. wprowadza nową taryfę na ubezpieczenia komunikacyjne. Nowa taryfa ma pozwolić ubezpieczycielowi zaoferować zindywidualizowaną składkę dla każdego kierowcy, docenić najbardziej lojalnych klientów i zwiększyć udział w runku zgodnie ze strategią towarzystwa. Continue reading “Nowa taryfa ubezpieczeń OC w HDI Asekuracja” »

OC samochodu

Kalkulator OC PZU


PZU to wciąż największy i najpopularniejszy ubezpieczyciel w Polsce, również w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych. Co za tym idzie wielu polskich kierowców każdego roku zastanawia się jak dużo będą musieli zapłacić za ubezpieczenie OC w PZU. Zanim spotkamy się z agentem PZU warto sprawdzić cenę ubezpieczenia przez Internet. Umożliwia to kalkulator OC PZU, który jest dostępny na stronie PZUonline.pl

Continue reading “Kalkulator OC PZU” »

OC samochodu

OC w PZU – ubezpieczenie OC PZU


PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Ubezpieczyciel ten uważany jest za solidną firmę, ale niekoniecznie najtańszą. To prawda, że OC w PZU nie zawsze należy do najtańszych, ale należy pamiętać, że żaden ubezpieczyciel nie jest najtańszy dla każdej grupy odbiorców.

Continue reading “OC w PZU – ubezpieczenie OC PZU” »

OC samochodu

Co to jest OC?


OC czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Należy do kategorii ubezpieczeń obowiązkowych, a najpopularniejszą odmianą OC jest OC właścicieli pojazdów mechanicznych potocznie nazywane OC samochodu.

Continue reading “Co to jest OC?” »

OC samochodu


Linki

Informacje