rynek kapitałowy

Koniec Proama – opinie i plotki stają się faktami


Pojawiające się od jakiego czasu opinie i plotki, że Proama, która rozpoczęła sprzedaż polis niespełna miesiąc temu jest na sprzedaż zostały oficjalnie potwierdzone przez Roberta Sokołowskiego – Dyrektora Generalnego Proama. Firma została wystawiona na sprzedaż z powodu problemów finansowych Groupama – francuskiego właściciela polskiej spółki ubezpieczeniowej. Continue reading “Koniec Proama – opinie i plotki stają się faktami” »

rynek kapitałowy

PZU jednym z chętnych na Croatia Osiguranje


Zagrzebski dziennik Globus podał informacje, iż jednym z zainteresowanych zakupem akcji chorwackiego towarzystwa ubezpieczeniowego Croatia Osiguranje jest PZU. Agencja informacyjna Bloomberg podaje, że PZU skierowało oficjalne pismo do chorwackiego rządu w kwestii uwzględnienia Grupy PZU w procesie prywatyzacji Croatia Osiguranje. Continue reading “PZU jednym z chętnych na Croatia Osiguranje” »

rynek kapitałowy

PTU w niemalże 100% należy do Gothaer’a


Wywodząca się z Niemiec grupa ubezpieczeniowa Gothaer podniosła swój udział w akcjonariacie PTU S.A. do 99,86% poprzez zakup pakietu akcji należącego do Polskiego Towarzystwa Reasekuracji S.A. Od 2010 roku Gothaer był właścicielem około 75% akcji Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. Continue reading “PTU w niemalże 100% należy do Gothaer’a” »

rynek kapitałowy


Linki

Informacje