ubezpieczenia komunikacyjne

Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych


11 lutego 2012 roku w życie weszła nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Jakie są najważniejsze zmiany wynikające z nowelizacji: Continue reading “Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych” »

ubezpieczenia komunikacyjne

Warta promuje ubezpieczenia komunikacyjne


Od początku października możemy zobaczyć nowe reklamy telewizyjne Towarzystwa Ubezpieczeniowego WARTA, które postanowiło przypomnieć klientom o swoich ubezpieczeniach komunikacyjnych. W poprzednich reklamach Warta podkreślała przede wszystkim dostępność zniżek i ofert promocyjnych. W najnowszej kampanii głównym przekazem jest szybka likwidacja szkód z ubezpieczenia autocasco.

Continue reading “Warta promuje ubezpieczenia komunikacyjne” »

ubezpieczenia komunikacyjne

Dokąd po odszkodowanie po zdarzeniu komunikacyjnym?


Wypadki komunikacyjne to prawdziwa zmora polskich dróg i wbrew pozorom nie dotyczą one jedynie zmotoryzowanych. Poszkodowani w wyniku wypadków samochodowych i motocyklowych to bardzo często osoby postronne: rowerzyści, piesi, a także właściciele przydrożnych gospodarstw domowych, które ucierpiały w wyniku ruchu pojazdów mechanicznych po drogach.

Continue reading “Dokąd po odszkodowanie po zdarzeniu komunikacyjnym?” »

ubezpieczenia komunikacyjne

OC w PZU – ubezpieczenie OC PZU


PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Ubezpieczyciel ten uważany jest za solidną firmę, ale niekoniecznie najtańszą. To prawda, że OC w PZU nie zawsze należy do najtańszych, ale należy pamiętać, że żaden ubezpieczyciel nie jest najtańszy dla każdej grupy odbiorców.

Continue reading “OC w PZU – ubezpieczenie OC PZU” »

ubezpieczenia komunikacyjne

Odwiedź również


ubezpieczenia komunikacyjne


Linki

Informacje