ubezpieczenie samochodu

Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych


11 lutego 2012 roku w życie weszła nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Jakie są najważniejsze zmiany wynikające z nowelizacji: Continue reading “Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych” »

ubezpieczenie samochodu

Warta promuje ubezpieczenia komunikacyjne


Od początku października możemy zobaczyć nowe reklamy telewizyjne Towarzystwa Ubezpieczeniowego WARTA, które postanowiło przypomnieć klientom o swoich ubezpieczeniach komunikacyjnych. W poprzednich reklamach Warta podkreślała przede wszystkim dostępność zniżek i ofert promocyjnych. W najnowszej kampanii głównym przekazem jest szybka likwidacja szkód z ubezpieczenia autocasco.

Continue reading “Warta promuje ubezpieczenia komunikacyjne” »

ubezpieczenie samochodu

Kalkulator OC PZU


PZU to wciąż największy i najpopularniejszy ubezpieczyciel w Polsce, również w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych. Co za tym idzie wielu polskich kierowców każdego roku zastanawia się jak dużo będą musieli zapłacić za ubezpieczenie OC w PZU. Zanim spotkamy się z agentem PZU warto sprawdzić cenę ubezpieczenia przez Internet. Umożliwia to kalkulator OC PZU, który jest dostępny na stronie PZUonline.pl

Continue reading “Kalkulator OC PZU” »

ubezpieczenie samochodu

OC w PZU – ubezpieczenie OC PZU


PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Ubezpieczyciel ten uważany jest za solidną firmę, ale niekoniecznie najtańszą. To prawda, że OC w PZU nie zawsze należy do najtańszych, ale należy pamiętać, że żaden ubezpieczyciel nie jest najtańszy dla każdej grupy odbiorców.

Continue reading “OC w PZU – ubezpieczenie OC PZU” »

ubezpieczenie samochodu

Odwiedź również


ubezpieczenie samochodu










Linki

Informacje